V sobotu proběhl již 7. ročník Běhu okolo zoo.

Výsledky závodu jsou uveřejněné zde.

Zázemí pro sportovce a vyhlášení vítězů proběhlo již podruhé v Dětském koutku, kde celý prostor ovládla sportovní atmosféra.
Na fotografie ze závodu se můžete podívat na stránkách Libereckého deníku.

Děkujeme našim sponzorům za finanční podporu a věcné dary pro stupně vítězů. Hlavní dík patří České spořitelně, která byla hlavním partnerem celého závodu a Českému rozhlasu Liberec za mediální partnerství.

 

 

Vážení přátelé a příznivci běžeckého sportu,

v krásném prostředí nad Lidovými sady, se bude v sobotu 14.5.2022 konat 7. ročník závodu pod názvem „BĚH OKOLO ZOO“. Traťě1,5 km , 5 km a 10km vedou směrem na Libereckou výšinu a svým profilem prověří fyzičku každého běžce ve všech věkových kategorijích. Zázemí dětského koutku umožní všem startujícím přípravu na start a odpočinek po závodu, zde proběhne i vyhlášení výsledků a předání cen. V rámci akce zoo pod názvem „VÍKEND PRO RODINU“ proběhne benefiční běh na podporu záchranářských projektů podporovaných Zoo Liberec.

ONLINE PŘIHLÁŠKA  ZDE.

FOTOGRAFIE najedete vždy ZDE 

PROČ BĚŽET „BĚH OKOLO ZOO“
Zaběhnout si závod okolo Liberecké výšiny, krásnou přírodou tratěmi pro všechny věkové kategorie. To vše a jistě ještě něco navíc pro Vás připravuje Zoo Liberec. Těšíme se na Vás společně s partnery akce.

POPIS TRATI
Tratě vedou nad Libereckou zoo po 90% lesních a 10% asfaltových cestách.

DÉLKA TRATÍ
Benefiční běh pro veřejnost na 1 km v areálu zoo. Starty u technické brány nad slonincem.
Běh pro děti v okolí zoo 1,5 km – terén a silnice.
Hlavní závody na 5 km a 10 km – terén, silnice.

weby2

Technickou podporu stránky zajišťuje firma Webyplus.cz