Vypravte se  na dobrodružnou stezku džunglí s MAUGLÍM a jeho vlčí rodinou, kterou si pro vás připravilo Divadlo F. X. Šaldy v Zoo Liberec a soutěžte o lístky na baletní představení.

Herní plán získáte od obsluhy pokladny zoo.

Princip hry MAUGLÍHO cesta džunglí za pokladem:
1) Najděte 8 ukrytých indicií, písmen, v Zoo Liberec a správně z nich poskládejte HESLO k pokladu, pozdrav Noční písně džungle, kterou najdete pod tabulkou jmen zvířat z Knihy džunglí.

2) Pomocí mapky hry a veršovaných nápověd označených v plánku velkou číslicí 1–8 hledejte na místech ukryté indicie.

3) Nalezenou indicii, písmeno, si poznamenejte do hracího plánu k mapce, k číslu, které se shoduje s číslem na nalezené indicii.

4) Úkoly 1–10 u jednotlivých zastavení jsou pro pobavení ze hry, tedy dobrovolné a nemají spojitost s hledáním indicií.

5) Pokud správně vyluštěné HESLO vyplníte na soutěžní kupón na poslední stránce herního plánku a vhodíte ho do soutěžní schránky do 31. 10. 2021, kterou najdete na označeném místě v TROPICKÉM PAVILONU, můžete získat 50 zajímavých cen, které do soutěže věnuje Divadlo F. X. Šaldy a Zoo Liberec.

6) V případě, že chcete získat poukaz na vstupenky 1+1 zdarma na představení MAUGLÍ, které se hraje od 24. září v Šaldově divadle, musíte vyplněný hrací plánek se správným HESLEM a vstupenkou ze Zoo Liberec předložit na pokladně Divadla F. X. Šaldy na nám. Dr. E. Beneše v Liberci. Akce platí do 30. 4. 2022.

weby2

Technickou podporu stránky zajišťuje firma Webyplus.cz